День Гідності та Свободи
Сьогодні учні 4- А класу доклали свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. А саме:
переглянули і обговорили презентацію
” Революція Гідності та Свободи”, пограли в гру “Гідно чи негідно?”, написали Листи гідності у майбутнє, побажали нашій Україні миру, перемоги, талановитих і працьовитих українців,щасливого майбуття!




