Педагогічний колектив

 

Кафедра словесності та суспільствознавства

  • Кучма Галина Володимирівна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 8-В класу

  • Вальковська Лідія Богданівна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 10-Б класу

  • Синявська Ірина Миколаївна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 9-А класу

  • Сорока Наталія Петрівна, вчитель української мови та літератури, класний керівник 8-А класу

  • Джангобекова Тетяна Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури

  • Телішевська Руслана Григорівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, класний керівник 11-А класу

  • Шпильчак Леся Теодозіївна, вчитель історії та людини і світ

  • Зьолковський Назар Володимирович, вчитель історії та правознавства

  • Івахів Ілона Михайлівна, вчитель української мови та літератури
  • Ігнатенко Ольга Михайлівна, вчитель історії

 

Кафедра іноземних мов

  • Лінарт Марія Іванівна, вчитель англійської мови

  • Савка Любов Йосипівна, вчитель англійської та німецької мови, класний керівник 10-А класу

  • Кобилюх Ольга Степанівна, вчитель англійської мови, класний керівник 9-Б класу

  • Бабенко Юлія Романівна, вчитель англійської мови

  • Опеля Василина Володимирівна, вчитель англійської мови

  • Вишневська Тетяна Юріївна, вчитель англійської мови

  • Ісик Тетяна Іванівна, вчитель англійської мови, класний керівник 7-Б класу

  • Труш Зоряна Михайлівна, вчитель англійської мови, класний керівник 6-В класу

  • Космина Людмила Олександрівна, вчитель англійської мови, класний керівник 6-А класу

  • Лазів Олена Іванівна, вчитель англійської мови
  • Костюк Олеся Богданівна, вчитель німецької мови
  • Волинець Олена Андріївна, вчитель англійської мови
  • Гніт Марія Володимирівна, вчитель німецької мови
  • Мельник Марія Володимирівна, вчитель англійської мови

 

Кафедра природничих та математичних наук

  • Козловська Лідія Степанівна, вчитель математики та інформатики, класний керівник 8-Б класу

  • Грицьків Юрій Романович, вчитель інформатики

  • Кір Ольга Антонівна, вчитель математики

  • Шатинська Оксана Василівна, вчитель математики,  класний керівник 6-Б класу

  • Ветвіцька Оксана Степанівна, вчитель інформатики, класний керівник 5-Б класу

  • Гордон Оксана Ярославівна, вчитель географії та природознавства

  • Пазиняк Ольга Володимирівна, вчитель географії, основи здоров’я та християнської етики

  • Задворна Вікторія Пилипівна, вчитель фізики, астрономії та математики, класний керівник 5-В класу

  • Федик Оксана Степанівна, вчитель біології, класний керівник 5-А класу

  • Федецька Ольга Іванівна, вчитель хімії та основи здоров’я, класний керівник 7-А класу

  • Балич Ольга Миколаївна, вихователь ГПД та вчитель економіки

  • Вербовицька Тетяна Іванівна, вихователь ГПД та вчитель хімії

 

Кафедра початкових класів

  • Семіон Наталія Михайлівна, вчитель початкових класів, класний керівник 2-в класу

  • Назарко Людмила Анатоліївна, вихователь ГПД

  • Пікулицька Марія Ігорівна, вчитель початкових класів, класний керівник 2-Б класу

  • Шумило Віра Йосипівна, вчитель початкових класів, класний керівник 2-А класу
  • Сидорчук Любов Ярославівна, вчитель початкових класів, класний керівник 3-А класу

  • Ульянченко Інеса Віталіївна, вчитель початкових класів, класний керівник 1-В класу

  • Гірняк Ірина Степанівна, вчитель початкових класів, класний керівник 3-Б класу

  • Сурма Анна Юріївна, вчитель початкових класів, класний керівник 3-В класу

  • Василів Ольга Любомирівна, вчитель початкових класів, класний керівник 4-В класу

  • Сенютович Марія Іванівна, вчитель початкових класів, класний керівник 4-Б класу

  • Михаш Любов Михайлівна, вчитель початкових класів, класний керівник 4-А класу

  • Білокура Ірина Михайлівна, вчитель початкових класів, класний керівник 1-А класу

  • Попеску Надія Валеріївна, вчитель початкових класів, класний керівник 1-Б класу

  • Масна Оксана Несторівна, вихователь ГПД 

Кафедра естетичного та фізичного виховання

  • Мазур Надія Петрівна, вчитель музичного мистецтва та керівник гуртка

  • Павич Ірина Несторівна, вчитель трудового навчання, образотворчого мистецтва та технології та керівник гуртка

  • Тодорчук Сніжана Миколаївна, вчитель трудового навчання та технології

  • Новик Леся Дмитрівна, вчитель фізкультури

  • Татарченко Володимир Володимирович, вчитель фізкультури, захисту Вітчизни та керівник гуртка

  • Омельченко Андріана Володимирівна, вчитель фізкультури

  • Осипенко Любов Вікторівна, вчитель фізкультури

 

Асистенти вчителя

  • Меленчук Марта Артурівна

  • Дідух Юлія Сергіївна

  • Сорока Віра Іванівна
  • Тисляк Мирослава Миронівна