Підняття прапора
Сьогодні учні 2-А класу з гордістю підняли Державний Прапор України 🇺🇦
Маленькі, але вже такі свідомі патріоти, вони продовжують гарну традицію нашого ліцею.
У цих щирих серцях — любов до Батьківщини, віра в перемогу та світле майбутнє 💙💛



