Підняття прапора
Сьогодні учні 5-Б класу мали особливу честь завершити навчальний рік традиційною церемонією підняття Державного Прапора України біля ліцею. Урочисто й зворушливо майорів синьо-жовтий стяг, нагадуючи всім про нашу єдність, любов до Батьківщини та відповідальність за її майбутнє. Це останнє підняття прапора в цьому навчальному році. Попереду — довгоочікувані літні канікули, час відпочинку, нових вражень і яскравих пригод. А вже у вересні ми знову зберемося разом, щоб продовжити нашу гарну ліцейну традицію та розпочати новий навчальний рік під синьо-жовтим прапором незалежної України. Бажаємо всім мирного, безпечного та щасливого літа! 



