STEAM-фестиваль у ліцеї
У ліцеї відбувся STEAM-фестиваль, який об’єднав науку, творчість і технології!
Фестиваль відвідали учні трьох львівських ліцеїв та група представників ЦПРПП м. Дрогобича. На гостей чекали цікаві майстерки, інтерактивні локації та виставка учнівських робіт.
Дякуємо всім учасникам за атмосферу творчості, натхнення та нових відкриттів! 💡🤖🎨
